AEG L7FBE69SCA

Novinka
19 599 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doprava zdarma do 30km od Českého Brodu

Pračka předem plněná

Doživotní záruka na motor

 

Energetická třída: A+++ -30%
Kapacita praní 9 kg
Účinnost odstřeďování: A
Max. rychlost odstřeďování 1600 ot/min
Objem bubnu 69 l
Typ motoru: ÖKOInvertor
Hlučnost při praní: 51 dB
Hlučnost odstřeďování: 77 dB

Nezvykle nízké hodnoty spotřeby: 0.87 kWh, 54 , při programu bavlna 60° s náplní 9 kg
Spotřeba energie - bavlna 60°C 0.87 kWh

Funkce ProSteam® - Jedinečná technologie parních praček ProSteam® vám umožní ještě lepší výsledky praní a ušetří čas, který jinak trávíte se žehličkou v ruce. Funkce ProSteam® umožňuje na konci programu zařadit parní fázi, která změkčí vlákna, narovná je a snižuje pomačkání až o třetinu. Funkci oceníte nejen v případě, že perete velké množství košil, ale i v případě, že nechcete trávit večery žehlením. Samostatný parní program – velký a užitečný pomocník v mnoha případech, kdy prádlo není špinavé, nepotřebuje prát, ale pouze jej potřebujete osvěžit. Rychlý program (20-25 min.) prádlo šetrně napaří, osvěží, změkčí a narovná vlákna.. Prádlo vyndáte z pračky, necháte 10 minut „vydýchat" a je připravené k nošení.
Automatické dávkování - Funkce AutoDose automaticky dávkuje potřebné množství prací prostředku a aviváže v reakci na velikost várky prádla. Inteligentní senzory AutoDose vypočítají přesné množství pracího gelu a aviváže, dosahujete skvělých výsledků praní s optimálním množstvím pracího prostředku. Prádlo tak není zbytečně namáháno díky přílišnému množství pracího gelu, ani nešedne díky příliš malému dávkování. Bavlna je díky funkci AutoDose dokonce 3x odolnější proti potrhání.
Technologie ProSense® přizpůsobuje spotřebu vody a energie i dobu praní podle várky prádla, ať už jde o jediné tričko nebo prádlo za celý týden. Optimální spotřebu vody a energie umožňují speciální a citlivé senzory, které inteligentně ovládají nastavení cyklu a starají se o to, aby se vaše prádlo pralo pouze po nezbytně dlouhou dobu. To zajišťuje, že textilie trpí menším opotřebením a déle si udržují barvu a texturu.
Funkce SoftPlus (Jemné+) zajistí, že se aviváž dostane při praní ke všem vláknům prádla a jeho měkkost si pak budete moci opravdu užít. Při závěrečném cyklu je oblečení rozprostřeno proti bubnu pračky a aviváži je tak dovoleno změkčit i to nejhlubší vlákno oděvu. Výsledkem je měkčí prádlo a prodloužení jeho životnosti.

Rozměry:
Výška : 84,7 cm
Šířka : 59,7 cm
Hloubka : 66 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky
Hloubka: 66 cm
Náplň prádla: 9 kg
Otáčky/min: 1600
Plnění: Přední
Typ: Jednoduchá
pln:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: