Chladnička Beko MCNA366E60ZXBHN

Značka: Beko
14 999 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doprava zdarma do 30km od Českého Brodu

Chytrá kombinovaná NeoFrost lednice s možností napojení na aplikaci HomeWhiz

HomeWhiz
S aplikací HomeWhiz budete mít kontrolu nad lednicí i na dálku. Umožňuje nastavení teploty v lednici přes telefon, což využijete zejména při nákupu, ale také posílá notifikace, které ušetří spotřebovanou energii. Včas tak zjistíte, jestli v lednici výrazně nevzrostla teplota nebo nejsou dveře lednice špatně dovřené.

Energ. třída: C
Objem chladničky: 215 l
Objem mrazáku: 109 l
Objem Fresh zóny: 30 l

Třída hlučnosti: B
Hlučnost (dB): 35
Mrazící kapacita (kg/24h): 5
Akumulační doba (h): 18
Roční spotřeba (kWh/rok): 166

Chladící systém: NeoFrost
NeoFrost™ jsou dva chladící okruhy. Jeden v mrazáku drží suchý studený vzduch, druhý v chladničce zase ideální vlhkost. Nemíchá se tak vzduch mezi lednicí a mrazákem, tím pádem potraviny v lednici neosychají, nemíchají se pachy a vydrží déle čerstvé. Navíc mrazák není třeba odmrazovat a v lednici se na zadní stěně netvoří nepříjemné kapky.

HarvestFresh™
Speciální světelný režim přihrádky HarvestFresh™ kopíruje střídání světla a tmy během celého dne. To udrží v chodu přirozené procesy v ovoci a zelenině, takže se uchová více vitamínů i chuti, než kdyby byly jen zavřené ve tmě.

EverFresh+®
Ovoce a zeleniny vadne rychleji, pokud je v prostředí, kde se mění teplota a vlhkost. Přihrádka EverFresh+® má proto speciální cirkulaci vzduchu, která uvnitř udržuje stálou vyšší vlhkost a nižší teplotu. Ovoce a zelenina tak zůstávají déle čerstvé, šťavnaté a křupavé.

ProSmart™ invertorový kompresor
ProSmart™ invertorový kompresor je tím správným srdcem ledničky. Oproti standardnímu kompresoru má až 4x tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz lednice po několik let.

SmoothFit panty
SmoothFit panty zajišťují otevření dveří bez náběhu. Tím šetří místo a umožňují mít lednici hned vedle kuchyňské linky.

Barva: Brushed Silver

Rozměry: (V x Š x H) 185,2 x 59,5 x 67 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Provedení: nerez, stříbrná
Typ: Mrazák dole
Výška: 185 cm