Chladnička Gorenje NRC6194SXL5M

Značka: Gorenje
17 999 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doprava zdarma do 30km od Českého Brodu

Chladnička kombinovaná s mrazákem dole NoFrost Plus

Energetická třída C
Kapacita chladicího oddílu 220 l
Kapacita mrazicího oddílu 106 l
Hlučnost : 35 dB
Mrazící kapacita za 24 hodin 13 kg
Skladovací doba při výpadku el. energie 9 h
LED osvětlení ze stropu
Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu
IonAir s MetalCool 360 -
Kovový držák na lahve

TECHNOLOGIE ADAPTTECH - Kombinovaná chladnička, která pozná vaše zvyky
Tento inteligentní systém byl vyvinut pro udržování konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě sleduje způsob, jakým ji používáte, a řídí teplotu pro zabránění zvýšení teploty, aby tak vaše jídlo zůstalo čerstvé a snížila se spotřeba energie.

ConvertActive: možnost změnit mrazničku na ledničku
S funkcí ConvertActive stačí jednoduché stisknutí tlačítka, a mrazící část se promění na chladicí prostor nebo velkou ZeroZone, čímž získáte více prostoru pro uskladnění občerstvení nebo nápojů.

Zásuvka Zero zone
Tato praktická zásuvka se jednoduše změní z nulové zóny, která je ideální pro čerstvé ryby, maso a mořské plody, na zásuvku CrispZone na ovoce a zeleninu, takže můžete snadno pojmout všechnu svou čerstvou úrodu.

Crispzone se SmartHumidity
Tato prostorná zásuvka s nízkou teplotou a automatickou regulací vlhkosti prodlužuje čerstvost skladovaného ovoce a zeleniny. SmartHumidity, díky speciální membráně, udržuje v zásuvce vlhkost na optimální úrovni. Membrána automaticky propouští přebytečnou vlhkost a udržuje tak vaše ovoce a zeleninu svěží a čerstvé.

Dovolenkový řežim Eco model
V případě dlouhodobé nepřítomnosti, když jsou dvířka chladničky neustále zavřené, lze chladničku nastavit tak, aby pracovala v úsporném režimu.

Funkce FastFreeze - Rychlé zmrazení
Funkce FastFreeze zmrazí jídlo při -24 °C, aby se zachovala většina minerálů v potravě. Přibližně po 2 dnech se funkce automaticky vypne a teplota mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.

Funkce SuperCool - Rychlé chlazení při velkém nákupu
Intenzivní chlazení výrazně snižuje teplotu v chladničce pro rychlé ochlazení jídla po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota chladicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.

Funkce SlotIn
Chladničku můžete umístit pohodlně ke stěně nebo vedle jiného spotřebiče. Dvířka s funkcí SlotIn se otevřou až do pravého úhlu, což umožní snadné vkládání potravin a vytahování zásuvek a polic.

Barva boční stěny - Šedá metalíza s texturou
Barva dveří - Dark grey brushed stainless steel

Rozměry: (V x Š x H) 185 x 60 x 66,3 cm
Hmotnost: 65 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Hloubka: 66 cm
Provedení: Nerez
Šířka: 60 cm
Typ: Mrazák dole
Výška: 185 cm